Pažintinė diena Kauno kovos menų akademijoje lapkričio 17 dieną

Kviečiame visus rytų kovos menų mėgėjus į pažintinę dieną Kauno kovos menų akademijoje. Renginio (lapkričio 17 d., šeštadienis) metu ne tik susipažinsime, bet pakviesime jus sudalyvauti meditacinėje paskaitoje su praktiniais užsiėmimais „Viena sąmonė“, kurią ves vienas iš karate pradininkų Lietuvoje Remigijus Kaminskas.

Taip pat sudalyvausite pažintinėje biodinaminėje treniruotėje „Qi Gong“ su instruktorium Aivaru Krasucku.

Puiki proga pamatyti Kauno kovos menų akademiją iš arti, susipažinti su treneriais, turiningai ir judriai praleisti šeštadienio popietę, gauti visus atsakymus apie mūsų akademijos veiklą ir užsiėmimus.


Dienos programa:

10:00 - 10:30 Dalyvių registracija.

10:30 - 11:30 Meditacinė paskaita su praktiniais užsiėmimais „Viena sąmonė“
Remigijus Kaminskas.

12:00-13:00 Pažintinė biodinaminė treniruotė „Qi Gong“
Instruktorius Aivaras Krasuckas.

13:00-13:30 Aptarimas prie arbatos.

Dalyvavimo kaina asmeniui – 5 €.***

Kauno kovos menų akademijoje (KKMA) laukiame visų – nuo pradedančiųjų iki profesionalių sportininkų, visiems bus sudarytos atskiros grupės pagal jų įgūdžių lygį. Vyks karate, tekvondo, dziudo ir įvairių šių kovos menų atšakų treniruotės.

Treniruotėms skirtose salėse ypatingą atmosferą padeda sukurti pagal japoniškas tradicijas įrengtas interjeras, sportininkai ras visą treniruotėms reikalingą aukščiausios kokybės įrangą. Čia yra ir atskira dzen salė, skirta jogos užsiėmimams ir psichologiniam kovotojų pasiruošimui.

Susisiekite tel. nr. 869845466 (Remigijus Kaminskas).

Akademija įsikūrusi patogioje Kauno vietoje Jonavos gatvėje, kur ją lengvai gali pasiekti ne tik kauniečiai, bet ir atvykusieji iš aplinkinių rajonų ir visos Lietuvos.